priestley logo

تولیدکننده اکسیژن و نیتروژن مایع

درباره ما

صنایع گازی پرستلی با تجربه کاری بیست و پنج ساله خود در زمینه تولید گازهای اکسیژن و نیتروژن مایع در سال 1392 احداث و به بهره برداری رسیده است . این گروه با تأمین بخشی از نیازهای صنایع دارویی ،شرکت های مواد غذایی ، شرکت های ریخته گری ،برش لیزر، کابل سازی ، صنایع شیمیایی و بیمارستانها گامی کوچک در جهت خودکفایی کشور عزیزمان ایران برداشته است .

صنایع گازی پرستلی تولید کننده اکسیژن مایع و نیتروژن مایع ( ازت مایع ) می‌باشد. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و ناوگان حمل و نقل خود نیاز بخش‌های مختلف صنعت و درمان را در کشور تامین می‌نماید. با توجه به این موضوع که اکسیژن و نیتروژن ( چه به‌‌ ‌صورت گاز و چه به صورت مایع ) كاربردهای بسیار گسترده ای در صنایع مختلف کشور و صنایع پزشکی دارد، شعار خود را ” تامین به موقع ” و “خلوص بالا ” قرار داده ايم تا با پایبندی به آن نقش خود را در خدمت رسانی به مشتریان بخش دولتی و خصوصی به نحو احسن ایفا نمایيم.

About us

ماموریت:

ما برآنیم با تلاش شبانه روزی٬ پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای٬ کاهش هزینه٬ ارتقا شاخص کیفی و اتکا بر انرژی روزافزون همه افرادی که به ما اعتماد داشته اند٬ توفیق ارائه خدمت به مردم کشورمان که جزء بهترین ها هستند را داشته باشیم.

چشم انداز:

برای آبادی میهن٬ برای اثبات ارزش های بنیادی بشری و شناخت هرچه بیشتر توانمندی سازمانی٬ برداشتن گامی موثر در جهت یادگیری و ارتقا مهارت٬ ایجاد تفهم و همدلی در جهت ساختن جهانی زیباتر و داشتن پاسخی مناسب تر برای آیندگان.